Wymiany i zwroty

Wymiana:

Jeśli chcesz wymienić zakupiony produkt na inny rozmiar lub inny model, to nie ma nic prostszego 🙂 Poinformuj nas o tym mailowo: hello@denimou.com i wyślij produkt na nasz adres DENIMOU, City Park Ideal Idea, ul. Słowikowskiego 81c, Hala 4, brama 5, 05-090 Raszyn z informacją w środku na jaki produkt mamy wymienić (model, kolor i rozmiar).

Po otrzymaniu Twojej przesyłki odeślemy do Ciebie nową rzecz tak szybko jak to tylko możliwe. W celu nadania paczki z wymianą możesz również skorzystać z formularza Wygodne Zwroty i zrobić to w kilku kliknięciach.

Zwrot:

 1. Jeżeli nasze produkty nie spełnią Twoich oczekiwań możesz je zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.
 2. Nie musisz podawać powodu zwrotu, jednak będzie to dla nas bardzo ważna informacja, by móc stale ulepszać naszą markę.
 3. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien posiadać wszystkie dołączone metki.
 4. Aby dokonać zwrotu skorzystaj z formularza Wygodne Zwroty i zrób to w kilku kliknięciach 🙂
 5. Zwrot należności zostanie dokonany w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas paczki.
 6. Możesz również samodzielnie nadać paczkę na adres : DENIMOU, City Park Ideal Idea, ul. Słowikowskiego 81c, Hala 4, brama 5, 05-090 Raszyn. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Przesyłki pobraniowe, awizowane lub do punktów odbioru nie będą przez nas przyjmowane.
  Adres e-mail: hello@denimou.com. Numer telefonu: 514-907-228.

Reklamacja:

 1. Produkty zakupione w sklepie Denimou objęte są 2 letnią gwarancją.
 2. Reklamacji podlegają wszystkie produkty z ukrytą wadą z winy producenta. Reklamacji nie będą podlegać natomiast uszkodzenia mechaniczne lub towary, w których nastąpiła ingerencja osób trzecich np. poprawki krawieckie.
 3. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty otrzymania paczki.
 4. Aby zareklamować produkt wypełnij formularz dostępny TU, oraz wyślij nam maila na adres hello@denimou.com ze zdjęciami i opisem uszkodzenia produktu.
 5. Po otrzymaniu informacji o reklamacji skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły procedury gwarancyjnej.
 6. Reklamowany produkt należy odesłać przesyłką kurierską na adres: Denimou, ul. Żeromskiego 1/515, 01-887 Warszawa. Jest to adres tylko do reklamacji. Zwroty prosimy kierować na adres magazynu City Park Ideal Idea, podanego powyżej.