Zwroty i reklamacje

Wymiana:

Jeśli chcesz wymienić zakupiony produkt na inny rozmiar lub inny model, to nie ma nic prostszego 🙂 Poinformuj nas o tym mailowo: hello@denimou.com i wyślij produkt na nasz adres podany poniżej. Po otrzymaniu Twojej przesyłki odeślemy do Ciebie nową rzecz tak szybko jak to tylko możliwe.

Zwrot:

 1. Jeżeli nasze produkty nie spełnią Twoich oczekiwań możesz je zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.
 2. Nie musisz podawać powodu zwrotu, jednak będzie to dla nas bardzo ważna informacja, by móc stale ulepszać naszą markę.
 3. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania, powinien posiadać wszystkie dołączone metki oraz musi zostać zwrócony wraz z paragonem.
 4. Dokonując zwrotu, najpierw poinformuj nas o tym wysyłając maila z numerem zamówienia na hello@denimou.com. Następnie zapakuj swoja paczkę i włóż do środka formularz zwrotu, który możesz pobrać TU lub odręcznie napisany numer zamówienia oraz swoje dane.
 5. W formularzu zwrotu podaj nam również numer konta, na które ma być dokonany zwrot.
 6. Wraz z formularzem zwrotu, umieść w paczce paragon dołączony do zamówienia.
 7. Zwrot należności zostanie dokonany w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas paczki.
 8. Paczkę odeślij na adres : Denimou, ul. Żeromskiego 1/515, 01-887 Warszawa. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Przesyłki pobraniowe, awizowane lub do punktów odbioru nie będą przez nas przyjmowane.
  Adres e-mail: hello@denimou.com. Numer telefonu: 514-907-228.

  Reklamacja:

 1. Produkty zakupione w sklepie Denimou objęte są 2 letnią gwarancją.
 2. Reklamacji podlegają wszystkie produkty z ukrytą wadą z winy producenta. Reklamacji nie będą podlegać natomiast uszkodzenia mechaniczne lub towary, w których nastąpiła ingerencja osób trzecich np. poprawki krawieckie.
 3. Reklamacja rozpatrywana jest w terminie 14 dni od daty otrzymania paczki.
 4. Aby zareklamować produkt wypełnij formularz dostępny TU, oraz wyślij nam maila na adres hello@denimou.com ze zdjęciami i opisem uszkodzenia produktu.
 5. Po otrzymaniu informacji o reklamacji skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły procedury gwarancyjnej.
 6. Reklamowany produkt należy odesłać przesyłką kurierską na adres: Denimou, ul. Żeromskiego 1/515, 01-887 Warszawa.